czwartek, 17 lipca 2014

Internetowe ,,cuda na kiju''

,,Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów'' – Stanisław Lem


Poniżej zamieszczone informacje ,,wyszperałem'' w różnych zakątkach Internetu i zamieszczam tu jako trochę straszne, a trochę śmieszne kurioza kulturowe. Nie musi Czytelnik w to wierzyć. Aż włos się jeży co potrafią uznawać za prawdę ludzie XXI wieku!

1. Brytyjska królowa Elżbieta II nie jest człowiekiem, ale Reptilianką – jaszczurem z Kosmosu, ponieważ gdy pokazano jej model galaktyki innej niż nasza galaktyka, to powiedziała, że ,,czuje się jak w domu'' (psycholog, pan Michalus ov Pinus skomentował to tak, że równie dobrze może być ,,Majonezanką'' i mieć piersi z majonezu).
2. Biali ludzie wywodzą się od trędowatych Murzynów.3. Kreskówka o He – Manie propaguje nazizm (główny bohater jest blondynem, nosi na piersi symbol podobny do Żelaznego Krzyża, jeździ na opancerzonym tygrysie) – jest to oczywiście żart, chociaż mało śmieszny.


4. W 2006 r. włoski religioznawca napisał, że Smerfy propagują masonerię (są biało – niebieskie, jest ich 99, Gargamel ubiera się jak ksiądz i mieszka w domu przypominającym kościół). Smerfy oskarżano też o propagowanie komunizmu (Papa Smerf miał symbolizować Karola Marksa, Ważniak – Lwa Trockiego, Gargamel – kapitalizm, kot Klakier – Izrael, zaś nazwa SMURF ma być skrótem od ,,Small Men Under Red Father'').5. Stworzenia w rodzaju yeti, nessie, elfów, krasnoludków i syren to są diabły, które w ten sposób zwodzą ludzi. Nessie został ponownie wprowadzony do jeziora Loch Ness w wyniku czarów satanisty Aleistera Crowleya. Owe poglądy nie są oficjalnym stanowiskiem Kościoła, ale prywatnymi poglądami autora strony ,,Zmiennokształtni. blogspot''.6. Światem rządzą Homo capensis (boskopy) – prehistoryczni ludzie odkryci w 1913 r. Tą rasistowską opinię głosi Karen Hudes, była pracownica Banku Światowego (ciekawe czy słyszała o yetinsynach, którymi straszył polski neopoganin Stanisław Szukalski?).


7. Współcześni Żydzi piją krew chrześcijańskich dzieci (Żyd, Albert Einstein skomentowałby to słowami, że żyjemy w czasach, kiedy to ,,łatwiej rozbić atom niż zniszczyć przesąd'').
8. Golenie kobiecych nóg sprawia, że kobiety odczuwają ból w czasie porodu
9. Kobiety nie powinny golić pach, aby mężczyźni mogli dobierać żony po zapachu jak wilki i lisy (dwie powyższe ,,mądrości'' wygłosił pewien Rosjanin; aż – biorąc ponadto pod uwagę obecną sytuację polityczną - chce się skomentować, że ,,Rosja to stan umysłu'').10. Starożytni Kananejczycy i współcześni Brytyjczycy, dynastie Merowingów i Windsorów to potomkowie ludzi i demonów, niezdolni do ludzkich uczuć.
11. W USA jakiś mężczyzna chodził z mieczem po ulicy i polował na potwory (taki współczesny Don Kichot ;).
12. Papieże św. Jan Paweł II, Benedykt XVI i Franciszek są Żydami (Karol Wojtyła miał się jakoby nazywać Katz, zaś Joseph Ratzinger – Tauben).13. Św. Pius X był Polakiem (dla porównania: Casiya ov Šmokołova powiedziała w 2006 r., że legendarna Rzepicha, żona Piasta była … Żydówką).14. Wojciech Cejrowski, Rafał A. Ziemkiewicz, o. Tadeusz Rydzyk, bracia Kaczyńscy, Leszek Bubel, prof. Jerzy Robert Nowak i Janusz Korwin – Mikke to Żydzi, których należy wygnać z Polski (w takich ,,mądrościach'' specjalizowała się arcy – głupia, słusznie zakazana strona ,,Polonica net.'', na której ponadto twierdzono, że Henryk Batuta istniał naprawdę).


15. Teoria heliocentryczna Kopernika jest fałszywa.


16. Nie było żadnego lądowania na Księżycu (w oszustwie uczestniczył reżyser Stanley Kubrick)


17. Dinozaury żyją po dziś dzień, lecz istnieje światowy spisek ateistów, który to ukrywa.
18. Ewa była klonem Adama.
19. Chazarowie nie byli ludźmi, tylko pół - demonami pijącymi ludzką krew. Współcześni antysemici z upodobaniem używają słowa ,,Chazar'' jako wyzwiska.


20. Niektórzy do dzisiaj wierzą w autentyczność falsyfikatu ,,Protokoły Mędrców Syjonu''.21. W czasach biblijnych ludzie parzyli się ze zwierzętami i stąd powstały hybrydy takie jak syreny, Minotaur, centaury, rogaci ludzie, których czaszki do dziś przechowuje się w muzeach itp. Karą za to był potop.
22. Niektórzy ludzie wyją do Księżyca jak wilki.


23. Film ,,Akademia Pana Kleksa'' propaguje pedofilię i lucyferianizm (opinia jakiegoś protestanta).


24. W Albanii w Górach Skanderbega odkryto wioskę neandertalczyków.
25. Albania nie istnieje (sic!)

Aż się mózg lasuje, gdy się to czyta!