niedziela, 22 marca 2015

Patagoński olbrzym
,,Podróżując w dół wybrzeży Patagonii, najbardziej wysuniętej na południe części Ameryki Południowej, załoga Magellana napotkała olbrzymiego człowieka, który samotnie tańczył i śpiewał. Był tak wysoki, że marynarze sięgali mu do pasa. Na nogach miał ogromne buty ze skóry''- Dinah Starkey ,,Atlas odkryć''. 


Masonia

,Negatywna ocena Kościoła o wolnomularskich zrzeszeniach pozostaje więc niezmienna, ponieważ ich zasady były zawsze uważane za nie do pogodzenia z nauką Kościoła i dlatego też przystąpienie do nich pozostaje nadal zabronione. Wierni, którzy należą do wolnomularskich zrzeszeń , znajdują się w stanie ciężkiego grzechu i nie mogą przyjmować Komunii świętej'' – deklaracja Kongregacji Doktryny Wiary z 26 listopada 1983 roku.
,,Bursztynowa Księga'' ostrzega przed masonerią, która ma wykorzystać przemiany spowodowane upadkiem zaczarowanego meteorytu w 2012 r. jako pretekst do organizowania rozruchów przeciwko Kościołowi katolickiemu. Masoni będą próbowali zająć zbrojnie Watykan, lecz ten zostanie ocalony przez przebudzonego smoka św. Sylwestra. Najmniejsze państwo świata zostanie pogrążone w głębokim śnie jak niegdyś siedmiu braci z Efezu i na tysiąc lat pogrąży się w ziemi. Do masonerii będzie należał min. Olgierd Hanuszkiewicz; pierwszy w historii Polski prezydent – rodzimowierca, krwawo prześladujący chrześcijan, judaistów i muzułmanów. W erze runwirskiej potomkowie dzisiejszych masonów z różnych krajów założą własne państwo na kontynencie Caleb, graniczące z Mormonią, Malibu i Królestwem Jehovitas z dostępem do Oceanu Zachodniego.
Stolicą Masonii będzie wielkie miasto Aklon (Aclon). Inne miasta to: Akkolonia (Accolonia), Lucifer, Aurora, Orion i Garibaldar. Na czele państwa będzie stał dziedziczny Wielki Mistrz; jako pierwszy na jego jego tronie stanie Hiram I Wielki z dynastii de Molnay. Językiem urzędowym będzie język enochiański zapisywany magicznymi literami aklo. Walutą będzie charax (1 charax = 100 szekli). Masończycy będą czcić w skomplikowanych misteriach wiele bóstw takich jak: Manusa (boga stwórcę), Heliosa i jego brata Ra (bogów Słońca), Thota (boga Księżyca), Ozyrysa, Mitrę, Dionizosa, Horusa, boginie Izydę, Demeter, Eos, Minerwę i bożka Bafometa. Reguły ich kultu zostaną wyłożone w świętych księgach: ,,Białej Księdze'', ,,Szmaragdowej Szachownicy'' i ,,Czarnej Księdze Bafometa''. Masonia będzie prowadzić liczne wojny napadając na niemal wszystkie inne państwa ery runwirskiej, stosując przy tym terroryzm i trucicielstwo, aż zostanie zniszczona przez połączone siły Malibu, Kalifatu Czeczeńskiego i ochrzczonych Runwirów.