wtorek, 25 kwietnia 2017

Gabriel Augustyn Tarasiuk

,,Czołem Wielkiej Polsce od Atlantyku po Pacyfik''! - Gabriel Augustyn TarasiukW 2016 lub 2017 r. zetknąłem się na kanale you tube z filmikami z serii ,,12 000 szabel'' autorstwa niejakiego Gabriela Augustyna Tarasiuka ze wsi Horbów na Lubelszczyźnie. Człowiek ten, delikatnie mówiąc, sprawia wrażenie ekscentryka. Swoim image (min. fryzurą, szablą) przypomina polskiego szlachcica. W swoich filmikach łączy ogień z wodą: fascynację sarmatyzmem z fascynacją zbrodniczym ,,Imperium Zła'' – ZSRR, powierzchowny katolicyzm z okultyzmem, antysemityzm, skrajną rusofilię, wiarę w najdziksze teorie spiskowe i pseudonaukowe, podziw dla ,,specjalisty'' od wilkołaków z Riese – Dariusza Kwietnia, eurosceptycyzm i nienawiść do PiS – u, oraz do ,,wiedźmy brytyjskiej''; królowej Elżbiety II. Oto jakie ,,kwiatki'' można znaleźć na jego kanale:1. Unia Europejska powinna być przyłączona do Białorusi (nie odwrotnie!). Prezydent Aleksander Łukaszenko powinien zostać cesarzem Europy.
2. Lekarstwem na raka mają być żywe raki zalane spirytusem, zaś do leczenia schizofrenii nadaje się jakoby marihuana. Takie poglądy pseudomedyczne są nie tylko śmieszne, ale i mogą być niebezpieczne, jeśli ktoś chciałby je wcielać w życie. Niestety, w naszych rzekomo oświeconych, a w rzeczywistości ciemnych jak ziemia, czasach, nie brakuje wszelkiej maści szarlatanów żerujących na ludzkiej ignorancji (przykładem tego niepokojącego zjawiska są chociażby ruchy antyszczepionkowe :(.3. Dariusz Kwiecień powinien zostać dyktatorem Polski.4. Wojciech Cejrowski powinien zostań królem Madagaskaru (a co na to król Julian? :).5. Tarasiuk grozi trollom internetowym, że poszczuje na nich kota Behemota (też jestem miłośnikiem ,,Mistrza i Małgorzaty''; zainteresowanych odsyłam do posta: ,,Michaił Bułhakow'').
6. Choć mówi, że jest katolikiem i otacza się dewocjonaliami, wróży z ,,run sarmackich i jasnogórskich'', czego żadnemu katolikowi czynić nie wolno (wróżby to grzech przeciwko pierwszemu przykazaniu; każdy egzorcysta to potwierdzi).7. Jego zdaniem żyjemy na płaskiej, komórkowej, przykrytej kopułą Ziemi, która jest rzekomo miliardy razy większa niż głoszą to uczeni.
8. Polska i ZSRR powinny wspólnie urządzić ,,zajazd na Brukselę'' (zdaniem Tarasiuka, ZSRR istnieje nadal).
9. Polska i ZSRR powinny utworzyć Związek Solidarnych Republik Sarmackich rządzony według encykliki ,,Centessimus annus'' św. Jana Pawła II (mieszając największego z Polaków do swoich bredni, Tarasiuk bardziej ośmiesza tę postać niż propaguje jej nauczanie).10. Loty w kosmos nigdy nie miały miejsca – są wymysłem masonów i bronią psychotroniczną IV Rzeszy.11. W krajach Zachodu do hamburgerów dodaje się ludzkiego mięsa.
12. Należy powołać Nadzwyczajną Komisję do Walki z Kanibalizmem i Satanizmem, a kanibali i satanistów zesłać na Madagaskar. W walce z nimi trzeba użyć srebrnych kul i osikowych kołków (to, że Tarasiuk mówi bzdury, nie zmienia faktu, że satanizm w każdej formie jest poważnym zagrożeniem duchowym).
13. Jezus Chrystus żył w średniowiecznej Francji i został ukrzyżowany na górze Montmartre w Paryżu.14. Sarmaci powinni urządzić zajazd na Nową Szwabię – rządzoną przez nazistów krainę na Antarktydzie, gdzie mogą znajdować się polskie artefakty skradzione przez Niemców w czasie II wojny światowej np. Szczerbiec.
15. Władymir Putin, który znał język niemiecki już nie żyje. Mamy za to do czynienia z jego sobowtórami.16. Tarasiuk chciałby reprezentować ZSRR na konkursie Eurowizji.17. W XIII – XV wieku miały miejsce wojny klonów.


18. IV Rzesza rządzi współczesnym światem przez telewizję i internet.19. Wewnątrz góry Ślęży znajduje się Logos – kryształowy superkomputer , którego poszukiwał Heinrich Himmler.20. Husaria to jazda starożytnego Rzymu.21. Bolko Świdnicki żył w czasach starożytnych Rzymian.
22. Barack Obama poleciał na Antarktydę, prawdopodobnie, aby kontaktować się z Nową Szwabią, ewentualnie Reptilianami, lub Anunnakami.
23. Kosmici zwani Szarakami podszywają się pod nordyków.24. ,,Ruski badacz'' Aleksiej Kungurow twierdził o żyjących dawniej Rycerzach Psach i Gwiezdnych Wojnach, który miały mieć miejsce w średniowiecznej Polsce.25. Starożytną Grecję i Rzym zniszczył potop szwedzki (1655 – 1660).26. Pod Stalingradem Niemcy i Sowieci walczyli z Reptilianami.27. Pompeje i Herkulanum zostały zalane lawą na początku XIX wieku.
28. Ponadto, jako wyborcy PiS – u nie podoba mi się, że p. Tarasiuk nazywa prezydenta Andrzeja Dudę - ,,prezydentem D...pą'', a premier Beatę Szydło - ,,premierem Żydło'' (antysemityzm).